top of page

Kontakt oss

Lurer du på noe, så ikke nøl med å ta kontakt!

Vi holder til på Nenset i Skien

Adresse:
Leirvollen 21 A, 3736 SKIEN

 

Åpningstid:

08:00 - 15:00 (15.mai - 14.sept)

08:00 - 15:45 (15.sept - 14.mai)

Avdeling Vest-Telemark:
Klokkarhamaren 6, 3870 Fyresdal

Vi kan også kontaktes på e-post post@okostelemark.no

Ansatte

ML-rundt_small.png

May-Lill Asprusten

Daglig leder
915 72 884
may-lill@okostelemark.no

HG-rundt_small.png

Hanne Grete Skaugård

Fagkonsulent
920 83 907
hanne-grete@okostelemark.no

AC-rundt_small.png

Anne Cathrine Clausen

Fagkonsulent
478 62 385
anne-cathrine@okostelemark.no

Astri-rundt_small.png

Astri Elise Knutsen

Fagkonsulent
971 61 777
astri@okostelemark.no

Agnes-rundt_small.png

Agnes Monica Strømsvaag

Fagkonsulent
920 26 684
agnes@okostelemark.no

Cathrine-rundt_small.png

Cathrine Dale Haugen

Fagkonsulent
482 35 231
cathrine@okostelemark.no

Elisabeth-rundt_small.png

Elisabeth Lund Taraldlien

Fagkonsulent avd. Vest-Telemark
949 71 208
elisabeth.taraldlien@vtfk.no

bottom of page